Oświetlenie 1 x punkt

1200,00 1200,00
1400,00 zł

Specyfikacja produktu

Klasa jakości1
Gwarancja1 rok
Dedykowany basenWszystkie w ofercie

Opis produktu

Oświetlenie.

Oświetlenie basenowe pełni funkcję dekoracyjną, ale także użytkową. Przydaje się szczególnie nocą, gdy widoczność jest ograniczona, przez co łatwo o poślizgnięcie. Posiadając profesjonalne oświetlenie, jesteśmy w stanie uniknąć takich sytuacji, czyniąc konstrukcję basenu przyjazną również dla dzieci.

W ofercie znajdą Państwo oświetlenie basenowe w postaci lampy LED AC12V o mocy 18W w wersji RGB lub WHITE. Produkt posiada wodoszczelną obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, daje wyraźne, ale nie rażące światło i jest łatwy w montażu.

Ledowe oświetlenie basenu – dlaczego warto?

Dwoma najpopularniejszymi rodzajami oświetlenia basenowego są: oświetlenie LED i oświetlenie halogenowe.

Ledowe oświetlenie basenu charakteryzuje się trwałością, łatwo utrzymać je w czystości i przede wszystkim jest niezwykle ekonomiczne. Wytwarza taką samą ilość światła, co 100-watowa żarówka halogenowa przy zużyciu tylko sześciu watów mocy. Wszystko dzięki energooszczędnym rozwiązaniom przekształcającym zużywaną energię w światło. W procesie tym nie powstaje energia cieplna, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za oświetleniem LED – kontakt lampy z ciałem nie skutkuje poparzeniem.

Technologia LED jest także znacznie bardziej przyjazna dla środowiska, ponieważ jak już wspomnieliśmy, zużywa mniej energii, ale także dlatego, że lampy ledowe działają zdecydowanie dłużej od lamp halogenowych. Nie wytwarzają też zielonej poświaty, przez którą woda może wydawać się zanieczyszczona. Oczywiście nie dotyczy to lamp RGB, gdzie świadomie decydujemy się na inne barwy światła.


Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Oświetlenie 1 x punkt
Oświetlenie 1 x punkt

Marki z którymi współpracujemy