Obudowy filtra basenowego STANDARD

900,00 900,00

Specyfikacja produktu

Kraj pochodzenia drewnaSzwecja
Kraj produkcjiPolska
RodzajTarcica świerkowa
Grubość72cm
Szerokość108 cm
Wysokość113 cm
Klasa jakości1
Gwarancja1 lat
Ścianka tylnaNIE

Opis produktu

Obudowy filtra basenowego
Obudowy różnią się między sobą wymiarami, grubością drewna i formą zamknięcia. Do małych basenów z mniejszą filtracją świetnie sprawdzą się kufry Standard, natomiast do dużych modeli z większą filtracją zalecamy kufry Professional LUX.

Kufer Standard dostępny jest w wersji impregnowanej. Kufer Professional LUX występuje w dwóch wersjach wykończenia – impregnowany do klasy IV – pasujący do gamy Standard oraz olejowany dostosowany do gamy PREMIUM.
Obudowy filtra basenowego ABATEC® charakteryzuje niezawodność i klasyczny design. Wkomponują się w każdą przestrzeń, pełniąc jednocześnie funkcję użytkową i ozdobną. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu będą służyć przez długie lata bez konieczności naprawy poszczególnych elementów. Skandynawskie drewno wyróżnia się ponadprzeciętną twardością, co pomoże wygłuszyć dźwięki pracujących wewnątrz urządzeń. Wszystkie obudowy filtra basenowego objęte są 5-letnią gwarancją. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obudowy filtra basenowego?
Wybierając obudowę filtra basenowego, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jej wymiary i porównać je z elementami wyposażenia basenu, które chcielibyśmy umieścić wewnątrz. Trzeba pamiętać o zachowaniu wygodnego i bezpiecznego dostępu do systemów filtrujących z góry lub z boku oraz zapewnieniu właściwego obiegu powietrza. Bardzo ważnym aspektem jest ocena funkcjonalności drzwiczek i dopasowanie kufra do konkretnego miejsca.

Warto zwrócić uwagę także na materiały, z jakich został wykonany kufer, by mieć pewność co do solidności zastosowanych rozwiązań. Ma to duże znaczenie w przypadku osób posiadających dzieci oraz kufrów, które będą wystawione na niekorzystne warunki atmosferyczne. Daszki obudów filtra basenowego warto dodatkowo zabezpieczyć np. giętą blachą dowolnego koloru dostosowaną do ich wymiarów. Podniesie to walory estetyczne kufra, a także zabezpieczy elementy najbardziej narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Ponadto istotne jest, by kufry drewniane tak samo jak baseny podlegały corocznej konserwacji wysokiej jakości produktami do zabezpieczeń drewna używanego na zewnątrz.
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Obudowy filtra basenowego STANDARD
Obudowy filtra basenowego STANDARD

Marki z którymi współpracujemy