Letnia pokrywa basenowa

329,00 329,00

Specyfikacja produktu

Klasa jakości1
Gwarancja1 rok
Dedykowany basenSummer Joy

Opis produktu

Pokrywa basenowa na lato.
Sprzedajemy produkty jedynie sprawdzonych producentów, które charakteryzują się niezawodnością i niezwykłą wytrzymałością. 

Podając nazwę modelu basenu, nasi specjaliści dopasują dla Państwa idealną pokrywę basenową na lato. Należy pamiętać jednak o tym, że basen będzie wymagał zabezpieczenia również zimą, dlatego warto od razu zakupić również pokrywę na chłodniejsze dni.  

Do basenów najlepiej sprawdzą się słoneczne pokrywy basenowe zakupione bezpośrednio w naszym sklepie. To sprawdzone rozwiązania na lato, które zapewnią najwyższy komfort korzystania z basenu. Dzięki idealnie dopasowanym wymiarom i małej wadze będzie można je w łatwy sposób samodzielnie rozłożyć na tafli wody, a następnie zwinąć. To, co je wyróżnia to niezwykła szczelność, przez co odejdzie problem z utratą ciepła wody oraz koniecznością jej podgrzewania. 

Wybierając słoneczną pokrywę do basenu naziemnego, musimy wziąć pod uwagę wymiar i kształt basenu. Pokrywę umieszcza się bezpośrednio na tafli wody, więc nie może być ona ani za mała, ani za duża. Wykonana jest zazwyczaj z podwójnej warstwy folii w ciemnoniebieskim kolorze wypełnionej bąbelkami powietrza. Przy dobrej pogodzie potrafi podnieść temperaturę wody nawet o 7°C. Zapobiega także powstawaniu glonów i parowaniu wody, zmniejszając je o 85%. 
 
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Letnia pokrywa basenowa
Letnia pokrywa basenowa

Marki z którymi współpracujemy