Deska tarasowa ryflowana Bangkirai 21x145x2750

Specyfikacja produktu

Kraj pochodzeniaImport
RodzajBangkirai
Grubość21
Szerokość145
Długość2750
Klasa jakościI
WilgotnośćKD suszone
Główny materiał CCCC

Opis produktu

Deska tarasowa ryflowana dostępna tylko z opcją montażu. Zapytaj o wycenę wykonania tarasu pod numerem telefonu: 795236236. 

Deski z drewna Bangkirai cenione są za swoją estetykę, ciepły jasno - brązowy kolor, doskonałą kompozycję z otaczająca architektura ogrodową. Deski tarasowe Bangkirai charakteryzują się dużą gęstością struktury, wytrzymałością na warunki atmosferyczne, wytrzymałościa na ścieranie. 
Bangkirai jest naturalnie zaimpregnowane olejkami oraz pierwiastkiem krzemu. Dodatkowo taras zabezpieczamy najwyższej jakości olejem do tarasów Osmo®
Po montażu zalecamy 2 x do roku olejowanie tarasu specjalistycznym preparatem. 

Montaż tylko na legarach Bangkirai lub z innego drewna egzotycznego twardością zbliżonego do Bangkirai. 

Uwaga!
Deska profilowana/ryflowana nie jest przeznaczona do trwałego wbudowania w obiektach budowlanych i tym samym nie jest produktem budowlanym w rozumieniu rozporządzenia nr. 305/2011. Deska profilowana/ryflowana jest produktem drzewnym ogólnego przeznaczenia do stosowania np. w ogrodach i tam, gdzie nie są wymagane odpowiednie zezwolenia budowlane np. ławki, donice, ogrodzenia, podesty nie związane trwale z gruntem i budynkiem i in. Deska wykonana jest z drewna naturalnego, w jej produkcji nie zostały użyte żadne środki chemiczne zmieniające w jakikolwiek jej skład lub parametry lub powodujące szkodliwość dla człowieka lub środowiska. Deska profilowana ryflowana jest półfabrykatem przeznaczonym do dalszej obróbki (piłowanie, szlifowanie, wykańczanie, itp.)

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy i prezentuje tylko wycinek całego produktu. Drewno jest surowcem naturalnym o różnorodnej strukturze, usłojeniu i barwie. W związku z naturalnymi cechami drewna nie ma dwóch identycznych produktów, różnice występują również w obrębie tego samego produktu, co świadczy o naturalnym pochodzeniu produktu.
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Deska tarasowa ryflowana Bangkirai  21x145x2750
Deska tarasowa ryflowana Bangkirai 21x145x2750